Instytut Immunoterapii, Nowotworów i Chorób Przewlekłych

favicon drukuj

O Instytucie i sposobach leczenia

Instytut ImmunoMedica rozpoczął swoją działalność w 2015 roku. Specjalizujemy się w terapiach wspomagających leczenie chorób nowotworowych.

W Instytucie ImmunoMedica każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a metody terapeutyczne dobierane są zawsze na podstawie wywiadu z pacjentem,  głębokiej analizy stanu jego zdrowia oraz  wyników badań specjalistycznych. Wyszkolona kadra lekarska dobierana jest w oparciu o wiedzę  i praktykę medyczną w sposób szczególnie precyzyjny przy zachowaniu wszelkich norm moralno-etycznych. Nasz zespół tworzą lekarze specjaliści cieszący się dużym zaufaniem pacjentów, którzy w swej praktyce kierują się zawsze dobrem chorego, a na swoim koncie mają wiele sukcesów terapeutycznych.  

Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Instytucie ImmunoMedica lekarze specjaliści wdrażają terapie zintegrowane, będące uzupełnieniem tradycyjnych metod leczenia. Każdemu pacjentowi zapewniamy konsultacje z lekarzem specjalistą, który na podstawie specjalistycznych badań zaleca leczenie zgodne z najnowszymi osiągnięciami światowej medycyny.  

Instytut ImmunoMedica posiada Radę Naukową, w skład której wchodzą specjaliści  z renomowanych ośrodków medycznych m.in. z USA, Japonii oraz Niemiec. Współpraca i wymiana doświadczeń ze specjalistami z najlepszych ośrodków na świecie pozwala nam odpowiadać na wyzwania w zakresie współczesnej medycyny i najczęściej występujących chorób, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci.

Setki naszych chorych, którzy dzisiaj cieszą się dobrą kondycją i zdrowiem to dla nas najlepsza nagroda za wysiłek i serce, które wkładamy w naszą pracę. Naszym sukcesem jest zadowolenie i zdrowie pacjentów.