Instytut Immunoterapii, Nowotworów i Chorób Przewlekłych

favicon drukuj
16 marzec 2020

Komunikat dotyczący działalności Instytutu Immunomedica w związku z koronawirusem

Drodzy Pacjenci

W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem, informujemy iż na dzień dzisiejszy (16.03.2020) Instytut Immunomedica prowadzi działalność, jednak z uwagi na zaistniałą sytuacje, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników zostały wprowadzone poniższe ograniczenia:

1.    Jeżeli zauważą Państwo u siebie objawy grypopodobne: kaszel, duszności, podwyższoną temperaturę prosimy o odwołanie wizyty, pozostanie w domu i zawiadomienie odpowiednich służb medycznych. 

2.    Prosimy o dojeżdżanie na wizyty lekarskie  i zabiegi własnymi środkami transportu, wskazane jest unikanie transportu publicznego.

3.    Poczekalnia dla oczekujących i rodzin została zamknięta.

4.  Zmianie uległy godziny otwarcia, Instytut jest czynny w godzinach od 8:00 do 16:00

4.  Praca Instytutu, wizyty lekarskie i zabiegi zorganizowane są w taki sposób, aby pacjenci nie mieli ze sobą bezpośredniego kontaktu. Ilość wizyt lekarskich została ograniczona. Pacienci po dotarciu do Instytutu są kierowani do osobnego pomieszczenia.

5.    We wszystkich pomieszczeniach prowadzona jest regularnie dezynfekcja, która obejmuje m.in. wszystkie klamki, drzwi, urządzenia sanitarne, wieszaki itd. Powietrze jest ozonowane w celu zlikwidowania ew. wirusa.

6.    Instytut został wyposażony w dozowniki z płynem dezynfekującym oraz mydłem antybakteryjnym. Pacjenci są proszeni o obowiązkową dezynfekcje rąk.

7.    Pacjenci oraz personel jest obowiązany do noszenia maseczek. Maseczki dla pacjentów są dostępne w Instutucie.


Na bieżąco będziemy Państwa informować o dalszych działaniach.

Zespół Instytutu Immunomedica

< powrót do poprzedniej strony