Instytut Immunoterapii, Nowotworów i Chorób Przewlekłych

favicon drukuj
11 wrzesień 2020

Instytut Immunomedica w gronie Laureatów Plebiscytu Orły Medycyny 2020

Mamy zaszczyt poinformować, iż Instytut Immunomedica został Laureatem Plebiscytu Orły Medycyny 2020, tym samym dołączając do grona placówek, które mogą poszczycić się najwyższymi standardami usług, profesjonalną opieką i które stawiają pacjenta i jego potrzeby na pierwszym miejscu. Jest nam tym bardziej miło, iż kapitułą oceniającą są pacjenci, bowiem nagroda przyznawana jest na podstawie niezależnych opinii osób korzystających z usług naszej Kliniki.

Plebiscyt Orły Medycyny to inicjatywa o przejrzystych zasadach, która ma na celu wyłonienie liderów branży, wyróżniających się na rynku innowacyjnością, profesjonalizmem, rozwojem i podejściem do pacjenta. Do grona laureatów mogą dołączyć jedynie lekarze i placówki o najwyższych ocenach, przy czym kryteria są wysokie.  W procesie wyłaniania laureatów, organizator plebiscytu sprawdził przez cały okres trwania inicjatywy ponad 300 000 lekarzy, kilka milionów opinii i kilkadziesiąt milionów stron internetowych.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że pacjenci doceniają nasze starania. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby stale podnosić jakość naszych usług i aby tak jak dotąd naszym priorytetem było wyłącznie dobro i bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Dziękujemy i gratulujemy pozostałym Laureatom!

< powrót do poprzedniej strony