Instytut Immunoterapii, Nowotworów i Chorób Przewlekłych

favicon drukuj
13 wrzesień 2021

Orły medycyny 2021

Mamy zaszczyt poinformować, iż Instytut Immunomedica kolejny rok został Laureatem Plebiscytu Orły Medycyny 2021, tym samym dołączając do grona placówek, które wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Pacjentów.

To dla nas niezwykły zaszczyt, gdyż nagrody są przyznawane na podstwaie opini pacjentów, którzy korzystali z usług naszego Instytutu.

Plebiscyt Orły Medycyny to inicjatywa o przejrzystych zasadach, która ma na celu wyłonienie liderów branży, wyróżniających się na rynku innowacyjnością, profesjonalizmem, rozwojem i podejściem do pacjenta. Do grona laureatów mogą dołączyć jedynie lekarze i placówki o najwyższych ocenach, przy czym kryteria są wysokie.  W procesie wyłaniania laureatów, organizator plebiscytu sprawdził przez cały okres trwania inicjatywy ponad 300 000 lekarzy, kilka milionów opinii i kilkadziesiąt milionów stron internetowych.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że pacjenci doceniają nasze starania. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby stale podnosić jakość naszych usług i aby tak jak dotąd naszym priorytetem było wyłącznie dobro i bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Dzięujemy!

 

< powrót do poprzedniej strony